SSS

My StorkBox nedir?

Samet DOĞANCI

My StorkBox, yeni çıkardığı sürpriz içerikli kutuların aylık kapınıza getiren abonelik hizmettir.

 

My StorkBox’ın fiyatı ne kadar?

Samet DOĞANCI

Seçim yapabileceğiniz üç farklı plan var. Bunlar; Aylık plan, 39,99 TL artı nakliye ve her ay faturalandırılır. 3 Aylık plan, ayda 38,99 TL artı nakliye ve her üç ay için ödeme yaparsınız.  6 Aylık plan, ayda 37,99 TL ve her altı ay için ödeme yaparsınız.

Tüm abone seçeneleri Türk Lirasıdır. Türkiye Cumhuriyeti dışında yaşıyorsanız, bankanız ücreti yerel para birimine otomatik olarak çevirecektir. Döviz kuru uygulanır.

 

My StorkBox’ı kaç yaş için öneriyorsun?

Samet DOĞANCI

Kutularımıza eklediğimiz ürünler 14 yaş ve üzeri için uygundur. Birazda kişinin olgunluk düzeyine bağlıdır. Kutu içeriklerinden endişeleniyorsanız, sizin her sorunuza cevap vermek için buradayız.

Sorularınız için; destek@mystrokbox.com

 

My StorkBox içinde ne gelir?

Samet DOĞANCI

Her kutu içerisine kendinizi kaybetmeniz için bir çok hediye ile dolduruyoruz. Hediyeler, çıkartma, oyuncak, kozmetik, aksesuar ve harika rast gele her şeye sahiptir.

 

Kutular için ürünler nasıl seçilir?

Samet DOĞANCI

Kutu Küratörümüz (aynı zamanda My StorkBox’ın kurucularından) araştırmalarına aylarca önceden başlar ve temayı seçer. Daha sonra o ayın temasına uygun eşsiz ve eğlenceli öğeleri bulur. Biz her kutunun süpriz içerikli, heyecan uyandıran ve sizlere ulaştığında “harika” demeniz için çabalıyoruz.

 

İade / İade Politikamız

Samet DOĞANCI

Bir My StorkBox aboneliği sipariş ederken hatırlamanız gereken notlar;

– Hesabınızda abonelik bedeli tahsil edildi, ancak kutuları almak istemiyorsanız, lütfen; destek@mystorkbox.com adresine en kısa sürede bize bildirin. Gönderilmemiş kutular için geri ödeme yapmaktan mutluluk duyuyoruz, ancak bir kutu gönderildiğinde geri ödeme yapamıyoruz.

– Kutunun açılıp açılmadığına bakılmaksızın geri ödeme yapamıyoruz.

– Hasar gören bir ürün alırsanız, lütfen destek@mystorkbox.com adresine hasarı gösteren fotoğrafı bize gönderin, size hasarlı parçanın yenisini göndermekten mutluluk duyacağız.

 

Leylek hediye olarak nasıl sipariş edilir?

Samet DOĞANCI

Harika! My StorkBox’ı düşündüğünüz için teşekkürler! My StorkBox’ı hediye olarak almak için yapılması gerekenler;

1- Sağ üst köşede “Oturum Aç” sekmesi tıklayarak hesap oluşturun.

2- Ana sayfadaki “Abone Ol” ya da “Hediyelik” düğmesini tıklayın.

3- Hediyeniz için bir plan seçin (1,3 veya 6 ay).

4-Ödeme işlemi öncesinde hediyenin gönderileceği adresi girin.

5- Hediyenizin ay sonunda yenilenip yenilenmeyeceğini seçin.

6- Fatura bilgilerinizi girin ve ödeme linkini tıklayın. Bu kadar J Kutuyu ayın 15 ile 20’si arasında göndeririz.

 

Bekleme listesi nedir?

Samet DOĞANCI

Bekleme listesi, önümüzdeki aylardaki kutular için ön sipariş listesidir. Bekleme listesi ile kutular daha satışa çıkmadan yeriniz almış olursunuz. Yeni kutular geldiğinde listedeki sırada olan kişilere ulaşırız ve onlara e-posta yolu ile özel davetiye bağlantısı göndeririz.

 

Bekleme listesine katılarak o ayki kutulardan almayı garantiliyor muyum?

Samet DOĞANCI

Üzgünüz ama hayır! Her ay kutuların bir adedi var ve bekleme listesinde olanlar bu adedi geçtiğinde herkese ulaştıramıyoruz.

 

Blogum için sizinle bir röportaj yapmak istiyorum. İlgilenir misin?

Samet DOĞANCI

Teşekkür ederiz! Çok isteriz! Lütfen bize destek@mystorkbox.com adresinden e-posta atın ve görüşme hakkında daha fazla bilgi verin. Bu röportaj programımıza uyarsa, katılmaktan çok memnun oluruz.

 

Bir youtube kanalı / blogum var. İnceleme karşılığında bana ücretsiz bir kutu gönderir misin?

Samet DOĞANCI

My StorkBox’a gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Eğer takipçi sayınız 10.000’in üzerinde ise destek@mystorkbox.com adresine youtube kanalınız / blogunuz ile daha fazla bilgi vererek e-posta ile irtibata geçebilirsiniz.