Bizim Hikayemiz

My stork box, sürprizlerle dolu bi yaşam tarzı olarak hayatımıza girdi. İlk önceleri isim konusunda yaşadığımız kararsızlık çocukluğumuzun ortak bir kandırmacasını anımsamamızla aşıldı . Sonuçta hepimizi leylekler getirmemiş miydi? Bu heyecanlı sürpriz kutuları getiren de tabi ki bizim tatlı leyleklerimiz olacaktı.

Bu yolla isim doğdu.2016 yılının sonuna doğru iki kafadar işlerimizden ayırdığımız çoğu vakti MyStorkBox  için harcadık. Kutu tasarımı, konseptlerin yaratılma süreci, sizler için özenle seçilecek hediye kitaplar aksesuarlar kartlar ve konsepte uygun yaratıcı fikirler için yaptığımız çalışmalar bizi bugüne getirdi. İlk leyleğimiz yola çıkıp sahiplerine kutusunu ulaştırdığındaysa gelen beğenilerle tüm emeklerimize değen bir iş çıkardığımızı anladık.

Bizim için en mutluk verici olan sanırım kutu hazırlamak ve sürekli devam eden yaratım süreci.. Sizler uyurken, günün kargaşası içinde koşturup ayın nasıl geçtiğini anlamazken bizler her ayın 15’inde size doğru yola çıkacak leylek kutunuzu tasarlamanın , her ay yenilenmenin heyecanını yaşıyoruz. Kutu içeriklerini üçer aylık dönemlerde programlayarak hazırlıyoruz… Bu yolda bizlere katkı sunan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz.